Bionatura

İLETİŞİM
0212 549 75 49
Sepete git0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

SAĞLIKLI KEDİLER

SAĞLIKLI İNSANLAR

SAĞLIKLI ÇEVRE

Bionatura ile kediniz ve siz rahat bir nefes alabilirsiniz!

Bionatura, %100 geri dönüştürülmüş kâğıttan üretilmiştir. Bionatura Kedi Kumu’nun zararlı kimyasallar içermeyen, tozsuz bileşenleri kedi ve insanlarda astım, alerji atakları ve diğer solunum sistemi hastalıklarının gelişmesini engellemeye yardımcı olur. Bionatura, silika kumlara uzun süre maruz kalma sonucunda insan ve hayvanlarda görülebilen silikozis (ölümcül bir akciğer hastalığı), bronşit ve verem gibi hastalıklara yol açmaz. Topaklanabilen sıradan betonit kumlar, kedilerin vücuduna giren toz ve partiküllerin bağırsak veya midede katı bir kütle oluşturmasına neden olabilir. Bionatura, yutulması durumunda bile kedilerinize zarar vermez. Bionatura, kil ve ince parçacıklar içermediğinden kontaminasyon riski yoktur ve kedilerin ameliyatlı bölgelerinde enfeksiyon tehlikesi oluşturmaz. Avrupa’da 10 veteriner hekimden 8’i tarafından nekahet döneminde önerilmektedir.Patilerde Tahrişi Önler
Bionatura kedilerin hassas patileri için yumuşaktır. BU sayede kediler patilerini rahatça kullanarak dışkılarını etkili bir şekilde kapatabilirler.

Patilere Yapışmaz
Hiçbir kedi çimentodan bir ayakkabı giymeyi hak etmez! Bentonit kumlar kedilerin parmaklarının arasına sıkışarak sertleşmiş kümelere yol açabilir. Bionatura kedilerin patilerine yapışmaz ve kedilerin kendilerini temizlerken kedi kumu yutmasına neden olmaz.

Kokularla Savaşır
Geri dönüştürülmüş kağıtta bulunan doğal karbon ve Bionatura'nın üstün koku hapsetme teknolojisi evinizin her zaman temiz kokmasını sağlar. Kapalı kum kaplarında kullanım için elverişlidir.

Kediler ve Küçük Evcil Hayvanlar İçin Uygundur
Kedi, tavşan, ginepig, gelincik, hamster, iguana, kuş gibi küçük evcil hayvanlar için kullanıma uygundur.

Süper Emici Formül
Nemi geleneksel bentonit kumlara göre 3 kat daha fazla emen kağıt kumlar formunu korur ve kum kabında kirlenmiş alanları rahatça görmenizi sağlar. Sıvıyı emdiklerinde ve tam olarak genişlediklerinde kirli kumları kürekle alabilirsiniz.

Tozsuz ve Zehirsiz
Bionatura Kedi Kumu yapısı itibarıyla tozsuzdur, böylece siz ve kediniz kolayca nefes alabilirsiniz. Hiçbir toksik kimyasal kullanılmadan üretilen Bionatura siz, evcil dostunuz ve çevre için güvenlidir.

Nasıl Kullanılır?
Kum kabını 2-3 cm kadar BioNatura ile doldurun. Kabı çok fazla doldurmak kedinizin rahat hareket edememesine neden olabilir, BioNatura'yı az koyun sık değiştirin.
Dışkıları günde en az bir kez temizlemenizi ve kum kabınızı 4-5 günde bir dezenfekte etmenizi öneriyoruz.
BioNatura'ya geçiş için ilk hafta eski kumun içine 1/3 oranında karıştırın, ilerleyen haftalarda oranı yüksektelerek artık sadece BioNatura kullanabilirsiniz

Product was successfully added to your shopping cart.